Laserowe szaleństwo

Laserowe szaleństwo

aktualności, zrobiliśmy

19.01.2022 r. mieliśmy przyjemność organizować super projekt “Laserowe szaleństwo”. Była to akcja grantowa pracowników Grupy Kapitałowej LOTOS.
Wraz z wolontariuszami przeprowadziliśmy zajęcia sportowe oraz zawody dla uczniów klas IV, Va, Vb Szkoły Społecznej nr 1 w Wejherowie. Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji Factory MED zwłaszcza za fazę przygotowawczą, jak również wolontariuszom z klas VIII: Tosi, Kacprowi i Robertowi oraz Kadrze Pedagogicznej Szkoły Społecznej nr 1 w Wejherowie.
W programie dnia integracyjnego poprzez sport było wspinanie się na ściance (rywalizacja na czas), strzelanie z emiterów laserowych oraz zabawy z piłką.
Dzieciaki na podsumowanie zawodów otrzymały medale okolicznościowe, gadżety oraz nagrody. Gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas.
Sponsorzy:
Grupa Kapitałowa LOTOS, Fundacja LOTOS, Factory MED, Caritas Gdańsk, Szkoła Społeczna nr 1 w Wejherowie.

Czytaj dalej “Laserowe szaleństwo”
Akcja bursztynek

Akcja bursztynek

zrobiliśmy

Jak część z Was zapewne już wie – członkowie naszej Fundacji są pasjonatami bursztynu. Sami go zbierają i obrabiają. Dziś rozpoczynamy akcję „Z serc do serc”. W podziękowaniu naszym Darczyńcom i Wolontariuszom dzięki, którym do tej pory mogliśmy wspierać rozwój naszych dzieciaków, chcemy oddać kawałek tego co kochamy. Pierwsze dwa bursztynki gotowe do wysyłki. Z całego serca jeszcze raz dziękujemy. Bursztyn można nosić osobiście, podarować w prezencie bliskiej osobie albo wrzucić do swoich skarbów. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Czytaj dalej “Akcja bursztynek”
Harcerze z Wejherowa

Harcerze z Wejherowa

zrobiliśmy

Trudny okres ale udało nam się. Tym razem gościliśmy harcerzy z Wejherowskiego Hufca Harcerzy ZHR. Mamy nadzieję, że się podobało młodszemu pokoleniu harcerskiemu.
Dziękujemy za wsparcie Urzędowi Gminy Wejherowo, naszym wolontariuszom (Kacprowi, Robertowi, Dawidowi, Mateuszowi, Krzysztofowi) oraz Ryszardowi.

Czytaj dalej “Harcerze z Wejherowa”
Wspólna wspinaczka

Wspólna wspinaczka

zrobiliśmy

Kolejne zajęcia weekendowe za nami. Cieszymy się z czynnego udziału rodziców w zabawach z dziećmi. Oprócz integracji, misją naszej fundacji jest dbanie o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży. Wspinaczka, którą proponujemy na zajęciach jest jedną z ciekawszych form ćwiczeń korekcyjnych i usprawniających, którą uwielbiają zarówno młodsi jak i starsi.

Dziękujemy za wsparcie Urzędowi Gminy Wejherowo, Urzędowi Gminy Gniewino, naszym wolontariuszom (Monice, Tosi, Mateuszowi, Robertowi) oraz rodzicom.

Czytaj dalej “Wspólna wspinaczka”
Zajęcia sportowe w Gniewinie

Zajęcia sportowe w Gniewinie

zrobiliśmy

Kolejna odsłona naszych zajęć sportowych.
Tym razem mieliśmy przyjemność przeprowadzić zajęcia dla ponad dwadzieściorga dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Wejherowie. Podczas zajęć, dzieci wraz z rodzicami, podejmowali sportowe wyzwania na hali w Gniewinie. Dziękujemy za wsparcie Urządowi Miasta Wejherowo, rodzicom oraz za wielką pomoc podczas zajęć naszym niezastąpionym wolontariuszom: Monice, Robertowi, Michałowi z Mountain Brothers, Mateuszowi i Dawidowi.
Niech MOC będzie z Wami.

Czytaj dalej “Zajęcia sportowe w Gniewinie”
Weekend integracyjny

Weekend integracyjny

zrobiliśmy

Kochani, za nami baaardzo aktywny weekend.

W piątek aktywności na sali i do tego przygoda ze ścianką wspinaczkową (oj były emocje). Bardzo dziękujemy za wsparcie dobrych ludzi z Urzędu Gminy w Wejherowie.

Sobotnia wycieczka rowerowa z elementami orientacji w terenie oraz nurkowanie dla naszych klubowiczów z KS Fundacji Pomocy Tleniak i mieszkańców Wejherowa. A wieczorkiem spotkanie integracyjne przy ognisku. Wielkie brawa dla dzieciaków i rodziców. Daliście radę pomimo średniej pogody. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy wspaniałym ludziom z Urzędu Miasta Wejherowa za pomoc i wsparcie.

Czytaj dalej “Weekend integracyjny”
Podziękowania za udział w obozie

Podziękowania za udział w obozie

zrobiliśmy

Kochani Rodzice, Przyjaciele i nasi Sponsorzy serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie, pomoc i zaangażowanie przy organizacji obozu. Wasza pomoc jest nieoceniona. Dzięki Wam nasz obóz mógł dojść do skutku i sprawić, że dzieciaki mogły spędzić fantastyczny tydzień. Wszak jak pisał Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację obozu.

Czytaj dalej “Podziękowania za udział w obozie”