W sobotę nasza fundacja miała przyjemność zorganizować i przeprowadzić akcję dla 27 dzieciaków z kilku szkół podstawowych województwa pomorskiego. Nasi instruktorzy na hali widowiskowej Hotelu Mistral w Gniewinie przeprowadzili zajęcia sportowe z zakresu wspinaczki ściankowej, gier zespołowych oraz strzelectwa.Zajęcia nie odbyłyby się bez wcześniejszego olbrzymiego wsparcia sprzętowego ze strony Fundacji LOTOS. Chcielibyśmy bardzo podziękować za to członkom Zarządu Fundacji LOTOS, jak również całemu Zarządowi Grupy Kapitałowej LOTOS.
Dziękujemy również naszym wolontariuszom za zaangażowanie i profesjonalne przeprowadzenie zajęć.
Uśmiech na twarzach dzieci jest dla nas najważniejszy. Mamy nadzieję, że kolejne planowane przez nas zajęcia przyniosą tyle samo radości.