Nasza fundacja jest organizacją społeczną, działającą na zasadach non-profit. Wszystkie pozyskane środki przeznaczamy na realizację działań statutowych. Wspierają nas osoby prywatne, inne organizacje pozarządowe, a także instytucje publiczne. Dzięki pozyskanym środkom spełniamy marzenia naszych podopiecznych i realizujemy atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży.

WESPRZYJ NAS, BO WARTO!

Jeśli lubisz zdrowo i aktywnie spędzać czas, masz potrzebę pomagania innym i nie boisz się nowych wyzwań – skontaktuj się z nami! Wspólnie możemy zrealizować wiele ciekawych projektów, ucząc się nawzajem i pomagając naszym podopiecznym.

Wesprzyj działalność FUNDACJI POMOCY TLENIAK wpłacając darowiznę “na realizację celów statutowych”:
48114020040000370277614029

Wspieramy zdrowy i aktywny tryb życia poprzez realizację działań w obszarze sportu i rekreacji. Nasza oferta koncentruje się głównie na:

Prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży w zakresie:

-terenoznawstwa,
-wspinaczki,
-nurkowania,
-strzelectwa sportowego,
-pierwszej pomocy przedmedycznej,
-historii kraju i regionu

Prowadzeniu specjalistycznych kursów dla dorosłych w zakresie:

-nurkowania,
-prac na wysokościach,
-strzelania taktycznego.

Organizujemy również zajęcia team-buildingowe i imprezy integracyjne. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy posiadający uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów w zakresie nurkowania, wspinaczki i strzelectwa. To byli operatorzy służb specjalnych, których specjalistyczne wyszkolenie gwarantuje ekstremalne i niezapomniane przeżycia.

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!