Kochani, za nami baaardzo aktywny weekend.

W piątek aktywności na sali i do tego przygoda ze ścianką wspinaczkową (oj były emocje). Bardzo dziękujemy za wsparcie dobrych ludzi z Urzędu Gminy w Wejherowie.

Sobotnia wycieczka rowerowa z elementami orientacji w terenie oraz nurkowanie dla naszych klubowiczów z KS Fundacji Pomocy Tleniak i mieszkańców Wejherowa. A wieczorkiem spotkanie integracyjne przy ognisku. Wielkie brawa dla dzieciaków i rodziców. Daliście radę pomimo średniej pogody. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy wspaniałym ludziom z Urzędu Miasta Wejherowa za pomoc i wsparcie.

Na koniec naszego wyjątkowego weekendu integracyjnego, który zorganizowaliśmy razem z chłopakami z Mountain Brothers mieliśmy wspinaczkę, piłkę nożną i koszykówkę.
Był to pełen atrakcji wyjazd dla ojców z synami. Było nurkowanie, SUPy, skutery wodne. Była wspólna sauna i basen. Wieczory spędzaliśmy przy ognisku i gitarach. Na koniec był jeszcze mini turniej strzelecki.

Poniżej galeria zdjęć

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział.