Zostało jeszcze kilka miejsc na naszym obozie?. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-14 lat na aktywny wypoczynek z dużą różnorodnością tematyczną zajęć. Wracamy do tradycji harcerskich! Chcemy zapoznać uczestników z tematyką z zakresu sportu, wędrówek pieszych, wycieczek rowerowych, zajęć na wodzie, zajęć nurkowych, wysokościowych gier i zabaw terenowych, strzelectwa sportowego (lasery) oraz survivalu. Śpimy w namiotach, poruszamy tematykę profilaktyki uzależnień, biegamy na orientację, a wieczory spędzamy przy ognisku i gitarach.

cena 1700 zl *
*przy pracy wolontariackiej części kadry oraz z dotacjami samorządowymi.

Cena obejmuje:
– zakwaterowanie w namiotach z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka,
– cztery posiłki,
– opiekę wyspecjalizowanej kadry,
– ubezpieczenie NNW,
– zajęcia programowe.

Obóz sportowy naszego Klubu Tleniakowego odbędzie się w terminie 2-9 lipca 2023 w Ośrodku Wczasowym EFKA (okolice m. Wiele).
Ogrom atrakcji oraz zaangażowanie kadry jak zawsze?
Śpimy w namiotach więc prosimy o zabezpieczenie dziecka w bardzo ciepły śpiwór oraz dmuchany materac ( jak zawsze?).
Relacja zdjęciowa z poprzednich obozów (dla niewtajemniczonych) dodatkowo na naszym FB i na naszej stronie.

Zaliczki (w kwocie 300zł/osobę) na obóz prosimy wpłacać do 15 marca na konto naszej fundacji, które można znaleźć na naszej stronie.
Tytułem: odpłatna działalność pożytku publicznego, obóz sportowy imię nazwisko dziecka/dzieci (po wcześniejszym uzgodnieniu, czy są jeszcze wolne miejsca – e-mail na nasz adres).

Prosimy o udostępnienie informacji o naszym obozie znajomym, rodzinie, … np: nie każdy posiada Facebooka. Z góry dziękujemy;)

Liczba miejsc ograniczona.

Zespół Fundacji Tleniak