Zapraszamy wszystkich członków Klubu Sportowego FPT, rodziców, przyjaciół, znajomych, znajomych znajomych na nasze zajęcia z podstaw celowania i obsługi urządzeń pneumatycznych (do 17kJ) oraz emiterów laserowych.

Jeśli chcesz oderwać dziecko od komputera lub komórki, poćwiczyć: skupienie, koncentrację, wytrwałość to są te zajęcia, w których warto wziąć udział. Dzięki pomocy dobrych ludzi z Factory Med (deptak w Wejherowie), jesteśmy w stanie spotykać się z Wami, jednorazowo lub cyklicznie w poniedziałki 16:00-17:45 (ewentualnie w godzinach wieczornych) lub w środy 16:00-17:45 (po wcześniejszym kontakcie z instruktorem Tomaszem – ograniczona liczba miejsc, tel. 510-250-303).
Koszt: co łaska do puszki na rzecz Fundacji Factory Med im. Adama Makowskiego, przy pracy i zaangażowaniu własnym, przy udziale instruktorów sportu – strzelectwo sportowe, prowadzących strzelanie, licencjonowanych zawodników sportowych oraz pasjonatów strzelectwa… Plan na najbliższe pół roku.
Dodatkowo, jeśli potrzebujesz przeszkolenia do uzyskania pozwolenia na broń palną, również jesteśmy w stanie Ciebie pokierować i przeszkolić.
Oprócz dobrej zabawy jest to dobre miejsce aby przy okazji zaczerpnąć informacji z zakresu własnego zdrowia, życia bez bólu “układu kostnego”. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.