Niedziela 30 września 2023r. – ostatnie w 2023 roku dotowane zajęcia nurkowe!!
Nurkowanie dla wszystkich członków Klubu Sportowego FPT, rodziców, przyjaciół i znajomych znajomych:)
Wakacyjnie Zespół Fundacji Pomocy Tleniak zorganizował zajęcia nurkowe (dla nurkujących wcześniej jak i dla nienurkujących) oraz zabawę terenową na orientację (mapa, kompas, punkty kontrolne, itp.). Grupy maksymalnie dwudziestoosobowe podzielone na dwa zespoły, jak nie nurkujesz to przemieszczasz się z mapą i na odwrót.Koszt zajęć 10zł od uczestnika.
Zajęcia dotowane przez: Powiat Wejherowski, jak również przy pracy wolontariackiej organizatorów.
Miejsce j. Zawiat, miejscowość Bieszkowice.
03.09.2023 (niedziela)w godzinach 9:00-13:00
Chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy zgłosić do nas do 01.09.2023 do godziny 16:00 w związku z ograniczoną liczbą miejsc oraz z koniecznością wypełnienia stanu osobowego uczestników oraz kadry.
Do wspólnej zabawy zachęcamy również rodziców, opiekunów, znajomych (jeśli dopasujemy piankę to w piance, jeśli nie to we własnej koszulce, też jest ciekawie ale bardziej ekstremalnie:))
Dla zmarźlaków zabawy na wodzie -sup.
W związku z tym, iż jesteśmy organizacją non profit jak zawsze prosimy o wsparcie nas poprzez dodatkowe wpłaty darowizn na cele statutowe na konto fundacyjne.

Ostatnie nasze nurkowanie i zabawy terenowe w te wakacje odbyły się dzięki wsparciu Powiat Wejherowski. Dziękujemy za dobrą zabawę uczestnikom, za pomoc i udział rodzicom oraz wolontariuszom. Cieszymy się, że grono zapaleńców podwodnych przygód znowu się powiększyło. Gratulujemy wszystkim co się odważyli…