Zapraszamy do relacji z letniego obozu, który miał miejsce tradycyjnie w Ośrodku Wczasowym EFKA w okolicy miejscowości Wiele. A na obozie dzieciaki miały okazję brać udział w zajęciach wysokościowych, wspinaczkowych, nurkowania, pierwszej pomocy, a także w wycieczkach rowerowych, ogniskach, przeróżnych zawodach, itp.

Podczas obozu gościliśmy również wysokiej klasy specjalistów z firmy PKN Orlen S.A., którzy w ramach akcji dla swoich pracowników rozwijali życiowe pasje. Nasi przyjaciele od lat zawodowo, jak i hobbystycznie zajmowali się, między innymi: nurkowaniem, technikami wysokościowymi, wspinaczką skałkową, a także strzelectwem. Nasi Goście uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez naszych instruktorów, jak również pomogli nam w prowadzeniu zajęć dla naszych i swoich dzieci. Bardzo dziękujemy za zaufanie naszym umiejętnościom, jak również za wsparcie naszej Fundacja Pomocy Tleniak. Niby emeryci ale moc sprawcza ciągle jest.

Podczas obozu nie mogło zabraknąć naszego tematu przewodniego, jakim jest poszukiwanie Złota Bałtyku.

Na nudę nie było czasu, dzieciaki wróciły do domów zadowolone, instruktorzy wykończeni – był to najaktywniejszy wypoczynek tego lata.

Poniżej fotorelacja z wyjazdu: