W ostatni piątek przed feriami nasza fundacja, przy wsparciu Fundacji Lotos, zadbała o dobrą zabawę, a przy okazji edukację grupy dzieciaków ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Wejherowie. Zorganizowaliśmy dla nich, na terenie naszej siedziby w Muzeum Techniki Wojskowej „Gryf” w Dąbrówce, grę terenową poprzedzoną zajęciami z udzielania pierwszej pomocy i podstawami topografii. Uczestnicy wzbogaceni o pożyteczną wiedzę aktywnie uczestniczyli w zabawie rozwiązując zadania z mapą, przypominając zasady bezpiecznego RKO, wyznaczają azymut, szukając motoryzacyjnych skarbów, czy wspinając się na ściankę.

Wszyscy świetnie się bawili, a pod koniec spotkania odpoczęli i zregenerowali siły przy ognisku z kiełbaskami.
Bardzo dziękujemy dzieciakom za przybycie, aktywny udział w grze i wsparcie naszej fundacji.
Wdzięczni jesteśmy również Regionalnemu Centrum Wolontariatu w Gdańsku, wolontariuszom Grupy Lotos, oraz Dyrekcji Szkoły za zgodę na wspólne przedsięwzięcie.